Az idő tolvajai
Üdv az idő világában!
Mielőtt játszani kezdenél kérlek figyelmessen olvasd el a szabályzatot és a világleírást. Ezután a mintához hasonlóan írd meg karaktered előtörténetét.

UI:Ha bármi problémád van írj neki: Jason Felix, nem fogok harapni.

By Jason
Az idő tolvajai
Üdv az idő világában!
Mielőtt játszani kezdenél kérlek figyelmessen olvasd el a szabályzatot és a világleírást. Ezután a mintához hasonlóan írd meg karaktered előtörténetét.

UI:Ha bármi problémád van írj neki: Jason Felix, nem fogok harapni.

By Jason
Az idő tolvajai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Te is úgy érzed, hogy csak akkor lehetsz szabad ha nem tartod be a szabályokat?! Akkor itt a helyed! Regisztrálj és éld át ezt a felejthetetlen kalandot!
 
KezdőlapBex Cica EmptyLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Bex Cica I_icon_minitimeSzer. Feb. 26, 2014 10:34 am by Atlantafrpg

» HEROES ASSEMBLED
Bex Cica I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:07 pm by Vendég

» Csoportok leírása
Bex Cica I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 1:22 pm by Jason Felix

» Troublelife FRPG
Bex Cica I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 11:15 am by Jason Felix

» Prison FRPG
Bex Cica I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 11:02 am by Jason Felix

» Saját hírdetésünk
Bex Cica I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 10:56 am by Jason Felix

» Az idő rendszere
Bex Cica I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 3:19 pm by Jason Felix

» Bex Cica
Bex Cica I_icon_minitimeHétf. Feb. 10, 2014 6:44 pm by Jason Felix

» Ciki
Bex Cica I_icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:58 pm by Rebekah Cox

Üzenőfal

 

 Bex Cica

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rebekah Cox

Rebekah Cox


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Feb. 09.
Age : 36
Tartózkodási hely : 1 - 2 zóna

Bex Cica Empty
TémanyitásTárgy: Bex Cica   Bex Cica I_icon_minitimeVas. Feb. 09, 2014 10:52 pm



Rebekah Cox

"Sokan keresnek mindenütt ...de nem találnak"






Titulusod



† Teljes név: Rebekah Cox
† Becenév: Rebekah, Bekah, Bex, Cox kisasszony
† Nem: Nő
† Kor: 26 a betöltött életévem
† Csoport: Időmilliomos
† Felszerelés: A legfontosabb kellékeim a stílusos ruhadarabok, a smink, és a telefon, autó. Szeretem a laza, szép ruhákat, farmerokat, blúzokat és miegymást. Telefonból nem szeretem a legmodernebbet, a lényeg, hogy telefonálni lehessen vele. Autóból szeretek felvágni, szeretem a gyors kocsikat, jó magam a bmw-nél ragadtam le.

† Jellem: Magabiztos, kissé flegma csaj vagyok. A természetem viszont kedves és barátságos. Az embert a legesősebb napjain is feltudom vidítani. Kissé kényes vagyok ha piszokról van szó, de azt hiszem ez azért lehet, mert kicsit pláza cicás vagyok. Örök szenvedélyem a vanília shake. Ez egyben a gyenge pontom is, amit ha megiszok találkát szervezek az ördöggel, de általában gyorsan elkergetem magam mellől egy jó kis edzéssel. Szeretem a dögös, kockahasú fiúkat. Imádottjaim a szőkék. Szeretem ha valaki kedves, aranyos és még udvarias is, soha sem bunkó, vagy megbántó/ érzéketlen. Azt mondanád ennyiből, hogy én egy hisztis, hagy ne folytassam mi vagyok. De elkel szomorítsalak, nem olyan vagyok. A látszat néha csal! Magasságom meghaladja a 175 centiméter magasságot is. testtömegem átlagos, ám karcsú vagyok. Hajam vállam aljáig, elölről egészen a keblemig ér. Gesztenye barna a hajam és a szemem színe is.



Eddigi életed 1 percben


Minden kislány álmodozik valamiről, akár csak én is. Azt mondják míg mi henyélünk mások percenként hallnak meg, kiskoromban nem értettem mi is az a halál, de felnőtt fejjel annyit megértettem, nem jó dolog. Míg én időmilliomos vagyok, addig százezrek vesznek oda. Ez a tudat szörnyű, a tudat, mely lassan, apránként felemészt, s aztán az érző lélek elvész bennem. Sokat gondolkoztam mi lett volna, ha... - a mondat végét mindig más és más szó zárta be, mint mi lett volna, ha így cselekszem, és nem amúgy, vagy mi lett volna, ha én születtem volna más zónába. Merültek fel előttem a kérdések. Mind minden kisgyermek én is álmodoztam, igen. De én jó célokért. Álmodoztam, hogy egyszer, egy jobb korban mindenki örök életű lehet. De vajon az álmok valóra is válnak? Vagy ez csak legenda lenne? Egész kicsi voltam, mikor nevelőotthonba kerültem. A történet magában foglalja a szín tiszta igazságot. Édesanyám, és édesapám autó balesetben odavesztek. A nagyim eltűnt egy időre, tehát gyámom az nem volt, így nevelőotthonba tettek. Ott megismertem egy olyan kislányt, aki hasonló ok miatt van nevelőotthonban. Annyi csavarral, hogy az ő helyzete nem volt éppen kecsegtető, amikor a nagyim előkerült és a papírjaimat a nevéhez íratták, mint örökös gyámom, megkértem írassák annak a kislánynak is a nevét a nagyimhoz. Tehát lett egy testvérem, aki 2 nappal fiatalabb nálam. A kislány akkori neve Jennifer Great. De mikor hozzánk került a vezetékneve Cox-ra változott, és egy másik kereszt nevet is találtunk neki, tehát mostani neve Victoria Cox. Nem elég, hogy ő a legjobb hugica a Földön, de még a legjobb barátnő is. Javarészt minden szabadidőmet vele töltöttem kiskorunkban. Mikorra betöltöttük a 18-ik életévünket a nagyim meghalt. Kettesben maradtunk, de igyekeztünk ugyan olyan jó kapcsolatban maradni. Megesküdtünk, hogy testvéri, és baráti szeretetünk közé senki nem állhat, még egy pasi sem. Ezt azóta tartjuk, és betartjuk.




Vissza az elejére Go down
Jason Felix
Admin
Jason Felix


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 42
Tartózkodási hely : Zona 4

Bex Cica Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bex Cica   Bex Cica I_icon_minitimeHétf. Feb. 10, 2014 6:44 pm

Nagyon tetszett az előtörid és a sztorid, szóval mit ragoznám tovább:
ELFOGADVA!!
Vissza az elejére Go down
https://time-thief.hungarianforum.com
 
Bex Cica
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az idő tolvajai :: OOC :: Elfogadottak-
Ugrás: